Sortiment

Kúpeľňové a kuchynské obklady, interiérové a exteriérové – mrazuvzdorné dlažby, bazénové a terasové dlažby, dlažba imitácie dreva, technické gresy, cotto, klinker, mozaiky

Kúpeľňové obklady umožňujú zladiť kúpeľne v jednotnom dizajne s celým priestorom domu a bytu. Prezentujeme širokú škálu obkladov vhodných do bytových, rezidenciálnych, administratívnych priestorov i hotelov. Obklady do kúpeľne, či kachličky, ako ich radi nazývame, bez nich sa nezaobíde žiadna novostavba ani renovácia kúpeľne. Aktuálne sú veľkoformátové rektifikované keramické obklady, ktoré sa ukladajú s minimálnou špárou a pôsobia kompaktne.

Vstupná terasa alebo záhradná terasa, balkón či lodžia, keramická dlažba je rozhodne najvhodnejšia pre všetky vonkajšie spevnené plochy okolo domu. Imitácia prírodného kameňa a dreva je nadčasové riešenie. Odporúčame gresovú dlažbu z rovnakej alebo príbuznej série, ktorá sa bude harmonicky dopĺňať s bytovou dlažbou, ale v protišmykovej úprave.

Keramická dlažba má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér najvhodnejšia. Naše najmodernejšie kolekcie dlažieb od špičkových talianskych výrobcov zahŕňajú interiérové aj exteriérové prevedenie. Ak využijete túto možnosť a použijete jednu sériu, všade jeden dizajn, celý dom sa zjednotí, opticky zväčší a získate tým modernú architektúru.

Prírodné drevené podlahy sú stále veľmi obľúbené v našich domácnostiach. Ľudia často snívali o použití dreva nielen do obývačiek a spální, ale aj do svojich kuchýň či kúpeľní. Avšak obavy z ich poškodenia vodou ich od tohto rozhodnutia veľakrát odradili. Existuje alternatíva, ktorá môže byť pre Vás zaujímavá. Keramické dlažby s efektom dreva. Výhody takýchto dlažieb vysoko prevažujú výhody prírodného dreva.

Technický gres pre široké použitie vo verejných priestoroch, schodiskách, chodbách, garážach.

Tradícia, jednoduchosť a prirodzený vzhľad. To všetko môžete mať vďaka dlažbám cotto a klinker. Sú ideálne na vytvorenie kompaktnej krajiny okolo vášho domu.

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne, rekonštrukciách, novostavbách a pri väčšom odbere poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vašej nehnuteľností – nielen v službách, ale aj v cenách.

Cenová ponuka +421 903 201 706
image

Sanita

Umývadla, WC, bidety, v ponuke máme široký výber materiálov: keramika, umelý mramor, kompozitne materiály, prírodné kamene, kov.

image

Kúpeľňový nábytok

V kategórii kúpeľňový nábytok ponúkame rôzne druhy úložných skriniek, vďaka ktorým budete mať všetko prehľadne uložené.

image

Vodovodné batérie a sprchové systémy

Určite poznáte porekadlo, že nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci. Áno, platí to aj u vodovodných batérií. V ponuke nájdete cez 10 eurové vodovodné batérie, ideálne skutočne len ako dočasné riešenie. Lacné batérie majú kartuše z plastových alebo menej kvalitných dielov, ktoré dlho neodolajú tlaku vody, vodnému kameňu a ďalším vplyvom. Batérie potom netesnia, kvapkajú, či sa zadrhávajú pri používaní páky. V našej ponuke nájdete hlavne batérie od renomovaných výrobcov, ktoré sú napríklad z mosadze alebo z jej zliatín, odolávajúce veľkým výkyvom teplôt a vlhka. Samozrejmosťou je dlhšia záručná doba, v prípade reklamácie zásah servisného technika (oprava, výmena komfortne u vás doma).

image

Sprchové kúty a dvere, vane, vaničky

Nie je vaňa ako vaňa. Naši domáci či zahraniční dodávatelia disponujú bohatou ponukou vaní rozličných materiálov a prevedení. Ponúkame vám klasické rovné vane, rohové vane, moderné voľne stojace vane či rozličné dizajnové vychytávky v podobe atypických tvarov vaní. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame aj viacero typov vírivých a hydromasážnych vaní.
Hlavnou dominantou v kúpeľniach bývajú okrem vaní aj sprchovacie kúty. Vyberte si z bohatej škály sprchovacích panelov, dvierok, vaničiek či kompletných riešení dostupných vo viacerých materiáloch.

image

Dizajnové radiátory

Originálne a dizajnové radiátory vhodné do každého prostredia, nie len do kúpeľní, ale aj do obytných priestorov. Zaujímavosťou je aj riešenie špecifických priestorov podľa požiadavky zákazníkov na mieru, napríklad do oblúkov, rohov prípadne voľne stojace. Ponúkame aj netradičné riešenie tepla formou zábradlia. Samozrejme ponuka je komplexná z hľadiska farieb, tvarov, rozmerov a funkcií v rôznych štýloch.

image

Drevené, laminátové a vinylové parkety

Vytvárame priestory nielen krásne na pohľad, ale už na dotyk kvalitné a zároveň príjemné pre každodenné používanie. Či už vyberáte zo širokej ponuky drevených parkiet, laminátových alebo vinylových podláh, zaručujeme spokojnosť zo zárukou minimálne na 15 rokov.

image

Kovanie, dvere a zárubne

Všetky dvere zákazkovo vyrábame presne na mieru. Naša filozofia spočíva v budovaní osobných vzťahov medzi zákazníkmi a výrobou. Naším hlavným cieľom je riešiť individuálne požiadavky zákazníka. Naozaj veľkou výhodou pre zákazníka je, že od nás dostane za veľmi dobré peniaze kvalitné nemecké dvere a kvalitný servis. Na sklade nemáme len typizované 60-70-80-90 dvere, ale všetky vyrábame na mieru v cenách ako typizované bez príplatkov. Zákazníka odbremeníme od murárskych prác, žiadne vyberanie starých zárubní, tie krásne zakryjeme s novou zárubňou a to bez príplatku!

image

Stavebná chémia, profily a doplnky

Pri rekonštrukcii či v prípade novostavby je veľmi dôležité vyberať kvalitné materiály a staviť na overené značky.

image

Splachovacie systémy a inštalačný materiál do kúpeľne

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne, rekonštrukciách, novostavbách a pri väčšom odbere poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vašej nehnuteľností – nielen v službách, ale aj v cenách.

Cenová ponuka +421 903 201 706

hidden

Sme partnerom pre vaše trendové bývanie. StarDom – to sú najkrajšie kúpeľne v meste.

Showroom