Sortiment

kúpeľňové a kuchynské obklady, interiérové a exteriérové – mrazuvzdorne dlažby, bazénové a terasové dlažby, dlažba imitácie dreva, technické gresy, cotto, klinker, mozaiky

 

Kúpeľňové obklady umožňujú zladiť kúpeľne v jednotnom dizajne s celým priestorom domu a bytu. Prezentujeme širokú škálu obkladov vhodných do bytových, rezidenciálnych, administratívnych priestorov i hotelov. Obklady do kúpeľne, či kachličky, ako ich radi nazývame, bez nich sa nezaobíde žiadna novostavba ani renovácia kúpeľne. Aktuálne sú veľkoformátové rektifikované keramické obklady, ktoré sa ukladajú s minimálnou špárou a pôsobia kompaktne.

Vstupná terasa alebo záhradná terasa, balkón či lódžia, keramická dlažba je rozhodne najvhodnejšia pre všetky vonkajšie spevnené plochy okolo domu. Imitácia prírodného kameňa a dreva je nadčasové riešenie. Odporúčame gresovú dlažbu z rovnakej alebo príbuznej série, ktorá sa bude harmonicky dopĺňať s bytovou dlažbou ale v protišmykovej úprave.

Keramická dlažba má vynikajúce technické parametre, vďaka ktorým je pre exteriér najvhodnejšie. Naše najmodernejšie kolekcie dlažieb od špičkových talianskych výrobcov zahŕňajú interiérové aj exteriérové prevedenie. Ak využijete túto možnosť a použijete jednu sériu, všade jeden dizajn, celý dom sa zjednotí, opticky zväčší a získate tým modernú architektúru.

Prírodné drevené podlahy sú stále veľmi obľúbené v našich domácnostiach. Ľudia často snívali o použití dreva nielen do obývačiek a spální, ale aj do svojich kuchýň či kúpeľní. Avšak obavy z ich poškodenia vodou ich od tohto rozhodnutia veľakrát odradili. Existuje alternatíva, ktorá môže byť pre Vás zaujímavá. Keramické dlažby s efektom dreva. Výhody takýchto dlažieb vysoko prevažujú výhody prírodného dreva

Technický gres pre široké použitie vo verejných priestoroch, schodiskách, chodbách, garážach.

Tradícia, jednoduchosť a prirodzený vzhľad. To všetko môžete mať vďaka dlažbám cotto a klinker. Sú ideálne na vytvorenie kompaktnej krajiny okolo Vášho domu.

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne, rekonštrukciách, novostavbách a pri väčšom odbere poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vašej nehnuteľností – nielen v službách, ale aj v cenách.

 

Sanita

Umývadla, WC, bidety v ponuke máme široký výber materiálov: keramika, umelý mramor, kompozitne materiály, prírodné kamene, kov.

Kúpeľňový nábytok

V kategórii kúpeľňový nábytok ponúkame rôzne druhy úložných skriniek, vďaka ktorým budete mať všetko prehľadne uložené.

Vodovodné batérie a sprchové systémy

Určite poznáte porekadlo, že nie sme takí bohatí aby sme si kupovali lacné veci. Áno, platí to aj u vodovodných batérií. V ponuke nájdete cez 10 eurové vodovodne batérie ozaj ideálne ako dočasné riešenie, na chatové využitie. Lacné batérie majú kartuše z plastových alebo menej kvalitných dielov, ktoré dlho neodolajú tlaku vody, vodnému kameňu a ďalším vplyvom. Batérie potom netesnia, kvapkajú či sa zadrhávajú pri používaní páky. V našej ponuke nájdete hlavne batérie od renomovaných výrobcov kde batérie sú napríklad z mosadze alebo z jej zliatin, ktoré odolávajú veľkým výkyvom teplôt a vlhka. Samozrejmosťou je dlhšia záručná doba, v prípade reklamácie zásah servisného technika ( oprava, vymena komfortne u vas doma)

Sprchové kúty a dvere, vane, vaničky

Nie je vaňa ako vaňa .Naši domáci či zahraniční dodávatelia disponujú s bohatou ponukou vaní rozličných materiálov a prevedení. Ponúkame vám klasické rovné vane, rohové vane, moderné voľne stojace vane či rozličné dizajnové vychytávky v podobe atypických tvarov vaní. Pre náročnejších zákazníkov ponúkame aj viacero typov vírivých a hydromasážnych vaní.

Hlavnou dominantou v kúpeľniach bývajú okrem vaní aj sprchovacie kúty. Vyberte si z bohatej škály sprchovacích panelov, dvierok, vaničiek či kompletných riešení dostupných vo viacerých materiáloch.

Dizajnové radiátory

Originálne a dizajnové radiátory vhodné do každého prostredia, nie len do kúpeľní, ale aj do obytných priestorov. Zaujímavosťou je aj riešenie špecifických priestorov podľa požiadavky zákazníkov na mieru, napríklad do oblúkov, rohov prípadne voľne stojace. Zaujímavosťou je aj riešenie tepla formou zábradlia. Samozrejme ponuka je komplexná z hľadiska farieb, tvarov, rozmerov a funkcií v rôznych štýloch.

Drevené, laminátové a vinylové parkety

Vytvárame priestory nielen krásne na pohľad, ale už na dotyk kvalitné a zároveň príjemné pre každodenné používanie, či vyberáte širokej ponuky drevených parkiet, laminátových či vinylových zaručujeme spokojnosť zo zárukou minimálne na 15 rokov.

Kovanie, dvere a zárubne

Všetky dvere zákazkovo vyrábame presne na mieru. Naša filozofia spočíva v budovaní osobných vzťahov medzi zákazníkmi a výrobou. Naším hlavným cieľom je riešiť individuálne požiadavky zákazníka. Ozaj veľkou výhodou pre zákazníka, že od nás dostane za veľmi dobre peniaze kvalitne nemecké dvere a kvalitný servis. Keďže na sklade nemáme typizovane 60-70-80-90 dvere ale všetky vyrábame na mieru v cenách ako typizovane bez príplatkov, zákazníka odbremeníme od murárskych prác, žiadne vyberanie starých zárubní veď my krásne zakryjeme s novou zárubňou a to bez príplatku!

Stavebná chémia, profily a doplnky

Pri rekonštrukcií či v prípade novostavby je veľmi dôležité vyberať kvalitné materiály a staviť na overené značky.,

Splachovacie systémy a inštalačný materiál do kúpeľne

 

Na požiadanie vám vypracujeme cenovú ponuku s aktuálnymi cenami. Pri objednávke kompletnej kúpeľne, rekonštrukciách, novostavbách a pri väčšom odbere poskytujeme zaujímavé zľavy. Využite individuálny prístup pri riešení vašej nehnuteľností – nielen v službách, ale aj v cenách.Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte nás!
Stardom logo
KONTAKT
STAR DESIGN, S.R.O.
SNP 997/13
924 01. Galanta
 
SHOWROOM
Star Dom - OC GALAXIA
Hlavná 929/6
924 01, Galanta
FACEBOOK
Star dom facebook

© Všetky práva vyhradené - www.star-dom.sk | Blog
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.star-dom.sk
Desktop verzia
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM