Malé detaily robia v kúpeľni veľký rozdiel

Kúpeľňa by mala byť miestom relaxu a pohodlia. Ale povedzme si úprimne, niekedy po rannom zhone to tak vyzerá. Pritom nie je problém si uľahčiť každodenné fungovanie v tejto miestnosti. Chce to len zvoliť tie správne doplnky, vďaka ktorým sa stane praktickou, nepreplnenou a dizajnovou. My odporúčame sa za týmito prvkami pozrieť do Škandinávie.

Dlažby, obklady a sanita robia kúpeľňu peknou a funkčnou, no až vďaka doplnkom môže byť aj praktická. Nie každý sa na ne pri dizajnovaní kúpeľne zameria, no je to škoda, lebo práve ony môžu byť malými detailmi, ktoré urobia veľký efekt. Navyše, pri dnešnom širokom výbere môžete dať kúpeľni svoj jedinečný štýl.

Smedbo – škandinávska jednotka v kúpeľniach


Dlhodobo u nás testujeme, overujeme a dôsledne hľadíme na výber našich preferovaných dodávateľov. Za žiadnych okolností totiž nechceme stratiť dôveru vás, našich zákazníkov. V portfóliu dodávateľov sa dlhodobo nachádza aj firma Smedbo, pochádzajúca z juhozápadného pobrežia Švédska. Základy tavenia mosadze tu vznikli už v roku 1607 a za tak dlhý čas zbierania skúseností už je samozrejmosťou kvalita, prepracovanosť a vkus. Dôkazom kvality je fakt, že dodnes platí na väčšinu produktov Smedbo 10 ročná záruka, s výnimkou vešiakov na uteráky a kozmetických zrkadiel, na ktoré je záruka „len“ 5 rokov. Značka Smedbo bola založená v roku 1967. Bolo to obdobie, kedy kúpeľňa neznamenala nič iné, ako plnenie funkčnosti na čo najmenšom priestore. Aj táto značka sa tak zaslúžila o chýrny škandinávsky minimalizmus v interiérovom dizajne.

Domov, ktorý dýcha


Prečo je také dôležité vybrať si do kúpeľne vhodné doplnky? Náš pohľad smeruje v kúpeľni najčastejšie tam, kam smerujú naše ruky: natiahnete sa po uteráku, mydle, či toaletnom papieri a tam zamieri aj zrak. Preto Smedbo vytvorilo tri rady produktov, z ktorých si určite vyberiete tie, ktoré dokonalo zapasujú k vášmu štýlu. HOME, HOUSE a AIR sú tri rady, ktoré majú jedno spoločné: podľa zvolenej farby a povrchovej úpravy dokážu dokonale splynúť s vašou kúpeľňou, alebo vyzdvihnúť kontrast svojského interiérového dizajnu. Séria AIR ponúka vzdušnosť v leštenom chróme. Séria HOME je v ponuke v leštenom a matnom chróme. Rovnaké ponúka aj séria HOUSE a navyše je ešte v troch farebných prevedeniach: leštená mosadz, čierna a biela. Práve matná biela je najnovším prírastkom v ponuke tejto série.

Ktoré kúpeľňové doplnky máte na výber


Spolu s naším predajcom si môžete vyberať z bohatej ponuky držiakov, háčikov, kruhov a vešiakov na uteráky, držiakov toaletného papiera, toaletných kief a náhradných držiakov toaletného papiera. Nechýbajú ani poličky k zrkadlu, sprchové košíky, koše, držiaky na poháre, či fény.

Švédi sú praktický národ a mysleli aj na netradičnejšie doplnky ako sprchové stierky, zahrievače uterákov, sprchové stoličky. A ako zástancovia dlhovekosti produktov, nájdete u nich v ponuke aj náhradné diely doplnkov pre prípad, že do kúpeľňového života zasiahne neplánovaná udalosť a bude nutné poškodené sklenené, či porcelánové doplnky vymeniť.

Kúpeľňa všade s vami


Smedbo vyniká nad ostatnými ešte vďaka jednej milej maličkosti. Voľne stojace kozmetické zrkadlá, alebo tie namontovateľné na stenu, sú stálou súčasťou ponuky tejto značky. V matnej čiernej a bielej farbe však ponúka aj cestovné kozmetické zrkadlo. Praktickosť vašej kúpeľne si tak môže každá žena nosiť priamo vo svojej kabelke. Otváracie kozmetické zrkadlo s priemerom 12 cm ponúka sedemnásobné zväčšenie na jednej strane a bežné zrkadlo na druhej. Pri jeho otvorení sa vám automaticky zapne LED svietidlo, ktoré môžete dobíjať cez USB port.

Ako správne zvoliť doplnky


Ak máte estetické cítenie a v interiérovom dizajne dokážete zanechať svoj tvorivý rukopis, v katalógoch Smedbo si prídete na svoje. Naopak, ak sa v toľkých možnostiach strácate, príďte k nám do kúpeľňového štúdia. Pomôžeme vám navrhnúť kúpeľňu podľa vašich predstáv a ešte pred realizáciou budete mať k dispozícii vizualizáciu aj s doplnkami.

hidden

Sme partnerom pre vaše trendové bývanie. StarDom – to sú najkrajšie kúpeľne v meste.

Showroom